Prasa o nas: Nowości.com.pl

nowosciW gminie Chełmża funkcjonuje nowe stowarzyszenie – „Działamy Razem”.

W gminie Chełmża powstało niedawno nowe stowarzyszenie, które będzie prowadzić prężną działalność na rzecz najmłodszych.

Stowarzyszenie „Działamy Razem” powstało właśnie po to, żeby móc spotykać się ze sobą, uczyć się od siebie, rozmawiać, dzielić doświadczeniem, radościami i troskami. Dzięki temu, że założyli stowarzyszenie w przyszłości będą mogli aplikować o środki z funduszy unijnych na realizacje swoich pomysłów, a tych mają wiele. Prezesem stowarzyszenia jest Rafał Grupa a jego zastępczynią Dorota Kurdynowska.

Grupa „Działamy Razem” ma dużo pomysłów

Jest to w gminie bardzo młoda organizacja, zarejestrowana dopiero w lipcu tego roku, ale jak pokazuje frekwencja i działalność stowarzyszenia, to właśnie tego było tutaj trzeba. Ich zapał do realizacji pomysłów nie maleje.

Zamierzają spełniać się artystycznie, sportowo, rekreacyjnie, kulinarnie, pokazywać się na festynach i je organizować, wspierać potrzebujących i promować gminę Chełmża. Grupa obecnie skupia prawie trzydziestu aktywnych członków, którzy poza pracą zawodową znajduję czas, siłę i ochotę, żeby robić coś jeszcze. Dla siebie i dla innych. Zapraszają do współpracy ludzi aktywnych, mogących im pomóc w realizacji ich zamierzeń i pomysłów.

więcej na: http://nowosci.com.pl/364419,W-gminie-Chelmza-funkcjonuje-nowe-stowarzyszenie-Dzialamy-Razem.html